15. juuli TAS kiitis heaks noortele suunatud arheoloogiaalase teavitamise projekti Ingrid

TAS kiitis heaks noortele suunatud arheoloogiaalase teavitamise projekti

14. juulil kiitis Tartumaa Arendusselts (TAS) heaks MTÜ Arheopolis taotluse projekti  "Noorte arendamine arheoloogilise teavitustöö ja kaasamise abil" rahastamiseks LEADER-meetme raames.    

Projekti eesmärgiks on üldhariduskoolide õpilaste kaasamine arheoloogiasse ja neile arheoloogiateaduse tutvustamine, et arendada noorte potentsiaali ja huvi arheoloogiaga tegelemise osas, luua ühistegevuse kaudu kontakt ajaloost ja kultuuripärandist huvitatud noorte vahel ning tõsta suurema teadlikkuse kaudu noorte osalust ja hoolimist kohaliku kultuuripärandi ning ajaloo suhtes.

Projekti sisuks on arheoloogiat tutvustavate infotundide läbiviimine vastavate infomaterjalide jaotamiseks ja Teadlaste Ööl noortele arheoloogiaekspositsioonis osalemise võimaluse pakkumine, et teavitada noori arheoloogiast, kaasata neid muuseumipedagoogika võimaluste kaudu ning kujundada koostöös noortega nende arenguvõimalusi vastavas valdkonnas.

Sihtgrupiks on Tartumaa põhikoolides ja gümnaasiumites õppivad noored. Projekti periood on 01.08.2011-01.05.2012.Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri